خرید اینترنتی تشک طبی رویال

خرید اینترنتی تشک طبی رویال

راهنمای خرید اینترنتی تشک طبی رویال

تشک طبی رویال با استفاده از بهترین مواد اولیه و جدیدترین تکنولوژی تولید شده است که با خرید آن می توان خوابی لذت بخش را تجربه نمود.

تشک طبی رویال با استفاده از بهترین مواد اولیه و جدیدترین تکنولوژی تولید شده است که با خرید آن می توان خوابی لذت بخش را تجربه نمود. تشک طبی رویال دارای مدل های بسیار متنوعی است که به واسطه همین امر به بهترین حالت ممکن پاسخگوی تمام نیاز ها بوده است. از جمله مدل های تشک طبی می توان به تشک طبی فنری و تشک طبی اسفنجی اشاره نمود. در این بین تشک طبی فنری دارای محبوبیت قابل توجهی می باشد زیرا با استفاده از آن می توان آرامش و راحتی را به بهترین حالت ممکن تجربه نمود و از بروز کمر درد جلوگیری به عمل آورد. تشک طبی فنری رویال نیز دارای مدل های مختلفی می باشد که درصد طبی بودن هریک به صورت دقیق مشخص شده است .

 

تشک طبی رویال مناسب برای دیسک کمر

دیسک کمر از جمله مشکلاتی است که بسیاری از افراد با آن رو به رو هستند و استفاده از تشک های نامناسب موجب تشدید آن می گردد. تشک رویال بهترین مدل از تشک را برای این افراد طراحی و تولید نموده است که افراد با استفاده از آن می توانند موجب کاهش درد کمر و همچنین تجربه خوابی آرام را داشته باشند. تشک طبی رویال در سه مدل تشک طبی فنر منفصل، تشک 70 درصد طبی و 100 درصد طبی موجود می باشد، که مدل 100 درصد طبی برای افرادی مناسب است که دارای دیسک کمر حاد هستند و مدل 70 در صد طبی برای افرادی است که از دیسک کمر خفیف رنج می برند. تشک طبی فنر منفصل نیز برای بیمارانی توصیه می شود که از مشکلات حادی در قسمت دیسک کمر و گودی کمر خود برخوردار هستند.


تشك رويال
 

تست و خرید تشک طبی رویال اصل

زمانی که قصد خرید تشک طبی را دارید، بایستی قبل از تهیه این محصول آن را آزمایش نمایید. به منظور انجام این عمل به پشت بر روی تشک بخوابید و دست خود را داخل گودی کمر قرار دهید. در صورتی که نتوانید دستتان را به داخل کمر سر دهید این تشک بسیار نرم است و اگر این امکان را داشتید که به آسانی می توانید دستتان را به داخل کمر فرو نماید، این تشک بسیار سفت است. در صورت وجود هریک از این مشاهدات بایستی از خرید این محصولات اجتناب نمود. تشک طبی رویال تشکی است که نه نرم است نه سفت و به همین جهت با استفاده از آن به کمر آسیبی وارد نمی گردد. همچنین به یاد داشته باشید که تشک طبی دارای سطح صاف و بدون شیب است.
 

الیاف به کار رفته در تشک طبی رویال

شرکت رویال به منظور تولید تشک طبی رویال از الیاف ضد حریق بهره گرفته است. به منظور تولید این محصول از جدید ترین تکنولوژی های موجود استفداه شده است که همین امر موجب شده تا این ویژگی منحصر به فرد تشک طبی رویال پس از گذشت زمان طولانی از بین نرود. همچنین می توان اشاره نمود که بهره گیری از الیاف ضد حساسیت نیز این امکان را فراهم آورده است تا تمام افراد بتوانند از این محصول استفاده نمایند. الیاف ضد حساسیت، از نوع طبیعی می باشند و به همین جهت استفاده از آن ها موجب آسیب به پوست نمی گردد.
نکته قابل توجه دیگر آن است که الیاف به کار رفته در تشک طبی رویال از جنس پلی استر یا پلی یورتان می باشند که در نتیجه سبب می شوند تا این محصول دارای طول عمر بالا، دوام، لطافت و نرمی مطلوب و مناسب باشد. شرکت رویال الیاف به کار رفته در تشک طبی رویال را از شناخته شده ترین کارخانه های نساجی تهیه می نماید که به منظور تولید الیاف خود از مواد اولیه درجه یکی بهره گرفته اند.
 

نگهداری از تشک طبی

به منظور افزایش طول عمر طول و کاهش افت کیفیت آن بایستی اقداماتی صورت پذیرد که از جمله آن ها عبارتست از:
  1. سر و ته یا پشت و رو کردن تشک هر شش ماه یکبار،
  2. زدن ضربه های آرامی به طول و عرض تشک هر سه ماه یکبار
  3.  جلوگیری از پرش و بازی روی تشک
  4. بررسی کردن قسمت های مختلف تشک به صورت ماهیانه
  5. تهیه تشک طبی مناسب با تجویز پزشک
  6. تمیز نمودن ماهیانه تشک با استفاده از جاروبرقی
  7. جلوگیری از قرار دادن اجناس داغ و خیس بر روی تشک
  8. پرهیز از خم کردن تشک
  9. عدم شست و شوی تشک